POZNAJ MARKĘ PRETTY HABITS 0
Pierwszy post

PRETTY HABITS to nowo powstała, polska marka kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych, bazująca na wegańskich składnikach pochodzenia naturalnego, inspirowana sztuką i pop-kulturą. Długotrwały efekt, wysoka pigmentacja i właściwości pielęgnacyjne kosmetyków kolorowych idą w parze z naturalnymi formułami. Kosmetyki pielęgnacyjne jakie znajdziesz w naszej ofercie również łączą w sobie wysoką skuteczność działania z bezpiecznym, naturalnym składem.

BAN INGREDIENTS, NOT IDEAS. Marka stawia wyzwanie światu beauty, wychodząc na rynek z kosmetykami, które mówią same za siebie. Pretty Habits nie wyklucza nikogo, nie narzuca sztywnych ram kategoriom beauty. Marka nie definiuje piękna jako powierzchowności. Piękno to akceptacja siebie, to wolność wyboru.

Surowce kosmetyków dobierane są z niezwykłą starannością, tak aby zdecydowana większość z nich pochodziła z odnawialnych źródeł i certyfikowanych upraw ekologicznych. Produkty wzbogacono o naturalne i aktywne składniki takie jak niacynamid, lakesis, surowce anti-pollution.

Kosmetyki Pretty Habits nie zawierają talku, parabenów, fenoksyetanolu, mikroplastiku, oleju palmowego i mineralnego, silikonów, produktów przemysłu naftowego, syntetycznych perfum, składników pochodzenia zwierzęcego, SLS-ów, SLES.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl