O MARCE

PRETTY HABITS to alternatywa dla tradycyjnych kosmetyków – dobra jakość, zdrowe składy, szeroki wybór i unikatowe doświadczenie konsumenta, bez dylematów, bez konieczności wyboru „mniejszego zła”. 

Potrzeba zdrowszych i naturalniejszych alternatyw bez rezygnowania z jakości i efektów. 

Połączenie znanej z konwencjonalnych kosmetyków jakości, trwałości i rozmaitości kolorystycznej w połączeniu z naturalnymi, ale bezpiecznymi czystymi składami.

 

Wolność od substancji szkodliwych 

Naturalne składniki 

Odpowiedzialność za środowisko

Odpowiedzialne opakowania (ze szkła i papieru z recyklingu)

Minimalizowanie zużycia carbon 

Profesjonalny performance produktów (trwałość, skuteczność) 

Wielowymiarowość:

Bogate możliwości kreacji 

Beauty of contrasts (np. makeup dzienny / nocny) 

Wielozadaniowość i hybrydowość 

Feel good products Wprowadzamy małe, wielkie alternacje, zachowując to, co dobre i zmieniając to, co złe. Tworzymy lepsze alternatywy dla kosmetyków, do których jesteśmy przyzwyczajeni (zarówno tych naturalnych, jak i konwencjonalnych). Dajemy konsumentom to, co kochają - jakość, trwałość, wybór – bez poświęcania swojego zdrowia i środowiska.

Pretty Habits łączy w sobie to, co najlepsze. Naszym głównym celem jest tworzenie produktów, które są skuteczne, a jednocześnie nie szkodzą naszemu zdrowiu i środowisku. Pielęgnację skóry i makijaż postrzegamy jako jedno. Wierzymy, że naprawdę możesz mieć wszystko. Kosmetyki mogą być jednocześnie profesjonalne, jak i naturalne. Nie musisz wybierać między jakością, a bezpiecznym składem formuły. Kosmetyki Pretty Habits nie szkodzą skórze i nie zapychają jej. Długotrwały efekt i właściwości pielęgnacyjne idą w parze z naturalnymi formuł a m i , t w o r z o n y m i w o p a r c i u o s t a r a n n i e wyselekcjonowane składniki, wolne od toksyn.

Pretty Habits nie wyklucza nikogo. Jesteśmy pełni akceptacji dla inności i nie narzucamy sztywnych ram kategoriom beauty. Pretty Habits jest dla tych, którzy identyfikują się z naszą filozofią. Nie definiujemy piękna jako powierzchowności. Piękno to akceptacja siebie, to wolność wyboru. OurPhilosophy Luxury can be responsible.

Pretty Habits enhances your beauty while caring for the condition of the skin. Czyste formuły - bezpieczne i nietoksyczne naturalne składniki. Profesjonalny performance produktów (trwałość, skuteczność). Bogate możliwości kreacji. W całości digitalowy experience. Odpowiedzialność za środowisko. Wielozadaniowość i hybrydowość.

Opakowania kosmetyków kolorowych Pretty Habits stworzono w oparciu o system refill, przy użyciu tworzyw naturalnych takich jak papier z recyklingu. Opakowania kosmetyków pielęgnacyjnych bazują głównie na tworzywach takich jak papier z recyklingu, szkło i aluminium. Opakowania naszych przesyłek nadają się do recyklingu, wielokrotnego użytku lub ulegają biodegradacji.

Z miłości do zwierząt i planety Pretty Habits tworzy naturalne kosmetyki, które dbają o naszą skórę i środowisko. Marka opracowując formuły całkowicie wyeliminowała ze składów kosmetyków mikro-plastik. Surowce kosmetyków dobierane są z niezwykłą starannością, tak aby zdecydowana większość z nich pochodziła z odnawialnych źródeł i certyfikowanych upraw ekologicznych. Marka prezentuje nowoczesne podejście do kosmetyków kolorowych, nadając im walory pielęgnacyjne. Produkty wzbogacono o naturalne i aktywne składniki takie jak niacynamid, ekstrakty kwiatowe, lakesis, surowce antiaging i anti-pollution, witaminy, kwas hialuronowy. Kosmetyki Pretty Habits nie zawierają talku, parabenów, fenoksyetanolu, mikroplastiku, oleju palmowego, silikonów, oleju mineralnego, produktów przemysłu naftowego, syntetycznych perfum, składników pochodzenia zwierzęcego, SLS-ów, SLES

Pretty Habits to również marka społecznie zaangażowana, podejmuje w swojej komunikacji tematy niewygodne i kontrowersyjne.

Naturalne i aktywne składniki o udowodnionym laboratoryjnie działaniu takie jak kerox pro, niacynamid, lakesis, surowce antiaging i anti-pollution. Profesjonalne działanie produktów (trwałość, skuteczność). Wielozadaniowość i hybrydowość – odbudowa mikrobiomu skóry, ochrona przeciw niebieskiemu światłu i zanieczyszczeniu powietrza. W całości digitalowy, unikatowy experience

Kosmetyki Pretty Habits tworzone są w oparciu o zieloną technologię produkcji tj. minimalizowanie zużycia wody, prądu i surowców, ograniczenie śladu węglowego, znaczne ograniczenie odpadów poprodukcyjnych. Formuły kosmetyczne zostały umiejętnie zaprojektowane do procesowania „na zimno”, dzięki czemu nie wymagają ogrzewania na żadnym etapie produkcji. Formulacje nie zawierają konserwantów z Aneksu V do unijnego rozporządzenia 1223/2009, a pełnię bezpieczeństwa mikrobiologicznego zapewniają innowacyjne substancje pochodzenia naturalnego. Opakowania Pretty Habits bazują na tworzywach takich jak papier z recyklingu, szkło i aluminium, oraz systemie refill.

Wierzymy w produkty do makijażu i pielęgnacji, dzięki którym Twoja skóra wygląda każdego dnia lepiej. Do naszych formuł dodaliśmy składniki pielęgnujące skórę. Z naszych formuł wyeliminowaliśmy składniki, które są szkodliwe lub potencjalnie mogą wywoływać trądzik (takie jak olej kokosowy).

 

Po latach przeszukiwania, porównywania i testowania każdej formuły, nadal potrzebowała linii produktów, które spełniają wszystkie wymagania: łatwe w użyciu, czyste składniki, natychmiast satysfakcjonujące i tak ładne, że chciałbyś je pokazać.

Pierwszy produkt, jest najlepszym wielozadaniowym produktem dla zabieganego życia. 

Piękno, skuteczność i prostotę – jednocześnie zapraszając na zmysłowe doznania, które są niczym innym jak marzycielskimi ucieczkami. 

 

XO,

Maja  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl